Projektavimas

Galima rinktis nebūtinai visą projektą, o  atskiras detales – eskizą, vizualizacijas. Taip pat konsultuojame įvairiais sklypo sutvarkymo klausimais. Į mus gali kreiptis sodo bendrijų, įvairiausio dydžio privačių sklypų gyventojai ar naujakuriai.  Mes Jūsų paslaugoms!

Projektavimo etapai

Sklypo situacijos įvertinimas:

  • Dirvožemio struktūros, rūgštingumo ir drėnumo nustataymas;
  • Išsami aplinkos analizė;

Projekto rengimas:

Projektuojame visą sklypą ar atskirus jo elementus (gėlynus, alpinariumus, vaismedžių sodus, prieskonių lysves).

Projektavimo žingsniai:

  • Pokalbis su užsakovu;
  • Situacijos įvertinimas vietovėje;
  • Eskizo ir siūlomų sprendinių pateikimas bei aptarimas;
  • Galutinis vizualizacijų, brėžinio ir aiškinamojo rašto pateikimas.

Mob: +370 645 34444
El. paštas: info@astatyba.com

Darbų pavyzdžiai

“Olandiškos bangos” stiliaus gėlynas suprojektuotas 405 m2  plote. Šiame plote jau yra suformuotos šešios kalvelės, tarp kurių planuojamas vingiuotas takelis. Trys (po 6 m2  ploto) kalvelės siūlomos užsėti veja, o likusiame plote planuojamos sodinti daugiametės gėlės ir keletas medelių. Šio projekto idėja – siūlomi sodinti augalai (gėlės), įrašyti į Lietuvos Raudonąją knygą.

 

Prancūziško stiliaus parko projektas

0,72 ha parkas projektuotas remiantis XVII a. prancuziško želdinimo stiliaus idėjomis. Čia būdingos ilgos alėjos; aukštos skroblų gyvatvorės; arkos; rožynai, įrėminti buksmedžių bei levandų gyvatvorėmis;  ornamentiniai gėlynai, senovinės statulos. Parko centras projektuotas ašine simetrija. Nuo pagrindinio tako vienoje ir kitoje pusėje želdiniai ir takai išdėstyti simetriškai. Parko kraštuose pasirinktas laisvas planavimo principas.